5. STATAI statybos taisyklių naudojimosi teisės

1. Lietuvos statybininkų asociacijos nariai šias taisykles naudoja nemokamai ir jiems papildomai registruotis sistemoje nereikia. LSA narių sąrašas yra Asociacijos tinklapyje – www.statybininkai.lt.
 
2. Lietuvos statybininkų asociacijos nariai, šakinių asociacijų nariai, gali taip pat naudoti statybos taisykles nemokamai, tik užsiregistravę internetinėje statybos taisyklių sistemoje STATAI, ir pareiškę norą naudoti statybos taisykles. Šakinių asociacijų narių, galinčių naudoti statybos taisykles nemokamai, sąrašas:

  • Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos nariai – www.languasociacija.lt;
  • Lietuvos santechnikų asociacijos nariai – www.litsa.lt.

3. STATAI vartotojas turi teisę svetainėje naudoti Statybos taisykles komerciniams tikslams, t.y. siekiant sau naudos naudodamas Statybos taisykles įmonės atestacijai, sudarydamas sutartis su statybos užsakovais ir kitiems šioms taisyklėms bei Lietuvos Respublikos įstatymams neprieštaraujantiems tikslais, nepažeisdamas Svetainės ir Svetainės Turinio kūrėjų nuosavybės ir autorystės teisių.
 
4. Visa informacija apie statybos taisyklių naudojimosi tvarką yra http://www.statybostaisykles.lt/privatumo_politika. Informacija apie mokesčių dydžius, apmokėjimo tvarką ir kita informacija yra pateikta tinklapyje www.statybostaisykles.lt, dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) atsakymuose.
 
5. Visi kiti juridiniai asmenys ir visi fiziniai asmenys gali naudotis internetine statybos taisyklių sistema STATAI nemokamai tik nekomerciniais ar asmeniniais tikslais.